Magdalena Poczęsna

 

Wykształcenie i uprawnienia:

Ukończyłam magisterskie studia na kierunku psychologia. Obecnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierunkiem  dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. Odbyłam szkolenie z zakresu interwencji kryzysowej organizowane przez grupę interwencji psychologicznej i szkoleń ARCAN. Uczestniczyłam również w programie redukcji stresu opartym na uważności (MBSR – mindfulness based stress reduction).

Doświadczenie:

Przez wiele lat pracowałam jako psycholog w służbach mundurowych, gdzie udzielałam wsparcia osobom, które doświadczyły silnego stresu. Prowadziłam również badania związane ze wstępną kwalifikacją do służby. Doświadczenie kliniczne zdobywałam również w czasie stażów i praktyk w klinice Vertimed na oddziale dziennym zaburzeń nerwicowych, w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim Drewnica w Ząbkach, na dziennym oddziale psychogeriatrycznym w przychodni Elbląska,  SPZZLO Warszawa – Żoliborz.

Obecnie pracuję w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim Drewnica, gdzie realizuję projekt polegający na wsparciu w procesie zdrowienia osób przewlekle chorych psychiatrycznie.

Swoją prace poddaje regularnej superwizji.

Metody pracy:

Zajmuję się terapią młodzieży i osób dorosłych w nurcie poznawczo-behawioralnym, z wykorzystaniem elementów terapii schematu.

Współpracuję z osobami, które:

- doświadczają lęków, napadów paniki,

- mają obniżony nastrój,

- nie radzą sobie z emocjami,

- cierpią na zaburzenia osobowości,

- przeżywają traumę, żałobę,

- mają obniżone poczucie własnej wartości,

- chcą lepiej poznać siebie.

 

ZAPISY NA WIZYTĘ: 
602 367 951
Umów wizytę

 

                               PSYCHOLOG MŁODZIEŻ

P S Y C H O L O G

                                    PSYCHOTERAPEUTA

         PSYCHODIETETYK 

                                TERAPEUTA UZALEŻNIEŃ

    PSYCHOLOG ON-LINE    

Ośrodek psychoterapii i rozwoju osobistego „Lustro psychologiczne” powstał z zamiłowania do psychologii i zdrowego stylu życia oraz z pasji do tego czym zajmujemy się na co dzień, czyli psychoterapii. Podążając za najnowszymi trendami udzielamy również pomocy jako psychoterapia on-line.

Swoją ofertę kierujemy do:

  • osób dorosłych,

  • młodzieży,

  • par i rodzin.

Zapraszamy!

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

  • profesjonalizm (jesteśmy grupą specjalistów z doświadczeniem, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, a swoją pracę poddają systematycznej superwizji)
  • kameralność (zdajemy sobie sprawę z jak intymnymi i ważnymi trudnościami zgłaszają się nasi klienci, dlatego też nasz gabinet jest kameralny i panuje w nim przyjazna atmosfera)
  • za cel stawiamy sobie indywidualne podejście do każdego klienta
  • maksimum szacunku i prywatności.

    

GALERIA: